sēžammaisi sēžammaisi

Sēžammaisi

Sēžammaisi un pufi no ražotāja.

Sēžammais XL ir vidēja izmēra kuru var lietot kā pieaugušie, kā pusaudži un bērni. Sēžammaisa audums ir izgatavots no mākslīgās ādas kurš ir mīksts un ir patīkami tam pieskarties. Sēžammaisu var izmantot arī ārā - brīvā dabā, pludmalē, āra kafejnīcās uz terases un citur, jo sēžammaisa materiāls neuzsūc ūdeni un, tas ir arī viegli kopjams - tīrāms.


Sēžammmaisa pildījums ļoti labi pielāgojas ķermenim un sniedz lielisku atpūtu. Sēžammaiss ir interjera laba piedeva.

Sēžammmaisu var iegādāties ļoti dažādās krāsās, līdz ar to tas iederas jebkurā interjērā. Sēžammmaisu ir viegli uzglabāt un tam nav asu stūru - sēžammaiss ir ļoti drošs interjēra elements.

Esiet laipni gaidīti mūsu interneta veikalā www.besto24.com
vai pie mums Vietalvas ielā 1, Rīgā
+371 20190005 infobesto24@gmail.com

Sēžammaiss

Sēžammaiss - Pelēks
Sēžammaiss
Sēžammaiss - Brūns
Sēžammaiss
Sēžammaiss - Melns
Sēžammaiss

Cena 40,00€

BEZMAKSAS PIEGĀDE (1-3 dienu laikā)

Cena 40,00€

BEZMAKSAS PIEGĀDE (1-3 dienu laikā)

Cena 40,00€

BEZMAKSAS PIEGĀDE (1-3 dienu laikā)

Atgrūž mitrumu, var izmantot arī āra apstākļos.

* Ārējais apvalks – izturīga mākslīgā āda, krāsu noturība pret UV stariem
* Dubulta aizsardzība – 2 rāvējslēdzēji
* Pildījums – putupolistirola granulas

Preci ir iespējams apskatīt un iegādāties Vietalvas ielā 1, Rīgā.

Sēžammaiss cena no 1.49 € - Salidzini.lv, SĒŽAMMAISI UN PUFI, Sēžammaisi un pufi no ražotāja, Pufs / sēžammaiss | Mīkstās mēbeles, Kā izvēlēties sēžammaisu, PufuFabrika

Pufs | SēžammaissXXL sēžammaisssēžammaiss bērniem

no mākslīgās ādas XL - Pelēks

no mākslīgās ādas XL - Brūns

no mākslīgās ādas XL - Melns

ražoti Latvijā.

Jūsu interjera dizaina elements!

sēžammaisi

sēžammaisi

Mēs piedāvājam pupiņu maisiņus gandrīz visās krāsās, formās, izmēros un pēc jūsu izvēles. Ja jūs to nevarat atrast mūsu vietnē, iespējams, ka mēs paši to varam izgatavot savās Lielbritānijas noliktavās. Mūsu sortimentā ir ērti puķu maisiņu krēsli, grezni pupu maisiņu dīvāni, izturīgi āra kafijas pupiņu maisiņi un vēl daudz vairāk, tāpēc garantējat, ka atradīsit kaut ko piemērotu jums, jūsu ģimenei un mājām. Mēs pat izgatavojam individuālus, firmas pupiņu maisiņus uzņēmumiem un pasākumiem.

Jaunu mēbeļu izvēlei jūsu mājām nevajadzētu būt pievilcīgai un stresa vēlamai lietai. Ja meklējat vietu, kur sākt, kāpēc gan neizpētīt zemāk esošos mūsu vislabākos pārdevējus? Lai gan mēs apsolām, ka mūsu ražošanas komanda veiks lielisku darbu, ražojot jūsu pupiņu maisiņu (lasiet mūsu atsauksmes, klienti ar prieku mūs atbalsta!), Mēs arī piedāvājam naudas atdošanas garantiju. Mēs esam priecīgi palīdzēt, neatkarīgi no iespējas.

Lielo pupiņu maisiņi ir ideāla alternatīva nogurušiem dīvāniem vai datētiem, maziem dīvāniem. Tie nodrošina dziļu, nebeidzamu komfortu jums un jūsu viesiem, un mājās ir daudz prieka. Mūsdienu dzīvesveidu nevar kliegt tā, kā malkot glāzi vīna, kamēr milzu XL pupiņu maiss tevi aizrauj pēc ilgas nogurdinošas nedēļas darbā. Lieli pupiņu maisiņi ir pieredze, kuru nevarat palaist garām, kad visvairāk nepieciešama atpūta un miers.

Mums ir pieejams plašs krāsu, dizainu un materiālu klāsts, lai nodrošinātu jūs ar XL pupiņu maisiņu, kas izskatās vietā jūsu mājās neatkarīgi no jūsu gaumes. Ja neredzat precīzu krāsu, pēc kuras sazinieties, sazinieties ar mums, lai pārrunātu iespējamo krāsu atbilstību. Mēs vienmēr esam tur, lai palīdzētu cilvēkiem ar jautājumiem par pupu maisiņiem.